KONST / Litografier / Färglitografi 11117333
nr 1111 7333
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografi, Fernandez Arman (1928-2005), HC-upplaga, 8/60, signerad, 78x58
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 maj 2017
kl 20:07:13
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman